ciekawe strony

czyli naszywki i emblematy w necie, najlepsze hafciarnia


Niewątpliwie najpopularniejszym producentem emblematów, naszywek i haftu komputerowego w internecie jest firma naszywki.com.pl . Firma prezentuje również swoje produkty na wystawach sklepowych i różnych firmach, co ciekawsze również naszywki sprzedają się w schroniskach górskich.
naszywki.com.pl

Kolejną strona godną polecenia jest blog internetowy skupiający wiele ciekawych artykułów i informacji. Polecają również firmę produkującą emblematy.
naszywki.xo.pl

Proponuję również zapoznanie się z ofertą nowej firmy (niestety prawdopodobnie zostanie sprzedana innej firmie działającej w tej branży). Wykonują oni bardzo ciekawe naszywki i emblematy.
naszywki.eu

Ciekawym elementem produkcji haftu komputerowego są proporczyki. Są to małe chorągiewki często zamawiane przez firmy dla ich biznesu. Zazwyczaj ustawia się je na biurku najważniejszej w firmie osobistości, trochę informacji na temat proporczyków proszę szukać tutaj:
proporczyki.biz.pl oraz tu: proporczykihaft.info

Widzieliście na pewno oglądając nie jeden mecz, na nadgarstkach zawodników założone jak bransoletki frotki i z logo sponsora? Tak, Twoja firma też może mieć taką frotkę z logo według Twojego pomysłu.
frotki.eu