HAFTKOMPUTEROWY24 > Stroje Historyczne

Stroje Historyczne


Haft komputerowy wdziera się do każdej odmiany branży odzieżowej. Dziwnym może wydawać się również to, że coś co ma w nazwie "komputer" ma swojej zastosowanie przy produkcji rekonstrukcji odzieży z przed ponad 200 lat. A jednak to prawda. Producenci strojów historycznych coraz częściej obchodzą normy i sztukę krawiecką stosując uproszczenia. W ten sposób powstające na sukniach wiktoriańskich emblematy są tak na prawdę haftem wykonanym komputerowo. Niestety taki trend w produkcji odzieży historycznej jest coraz częściej spotykany. Tutaj rodzi się pytanie: jak znaleźć dobrą firmę, która wykona dla nas krawiectwo artystyczne lub uszyje prawdziwy gorset z końca XVIII wieku nie stosując żadnych oszustw nowoczesnej techniki krawieckiej.

Osobiście polecamy firmę krawiecką, z którą współpracujemy od wielu lat. Wykonują oni przepiękne stroje historyczne na zamówienie. Szycie na miarę i rekonstrukcje strojów dla teatrów i muzeów. Na witrynie annamoryto.pl można doszukać się również wielu nowinek na temat konstrukcji ubiorów oraz historie powstawania odzieży (pantalony, gorsety itp). Można dowiedzieć się czym była krynolina i co było modne w czasach mody wiktoriańskiej.

Teraz gdy jesteśmy już przy odzieży chciałbym również polecić producenta z Poznania, który wykonuje odzież dziecięcą. Głównie zajmują się produkcją nakryć głowy dla dzieci. Jeżeli chcesz mieć czapki na kilka sezonów to skorzystać z usług krawieckich firmy Jupi. Szyte przez tą firmę stroje są na prawdę wysokiej jakości. Firma zajmuje się również hafciarstwem.

Haft Komputerowy, emblematy i naszywki na zamówienie
Mała Reklama: Naszywki i haft komputerowy szyty na miarę. Emblematy i naszywki według Twojego pomysłu.

haft komputerowy